loader

B&B HOTELS partnerem targów SCF 2023 Spring

SCF to największe targi nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. B&B HOTELS będzie partnerem i uczestnikiem tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa w dniach 18-19 kwietnia 2023, co wpisuje się w nową strategię rozwoju sieci w Polsce.

B&B HOTELS to jedna z największych i najbardziej znanych w Europie sieci hotelowych, która zdobyła popularność na scenie międzynarodowej wyważonym połączeniem jakości obsługi, lokalizacji oraz ceny. Pod jej brandem działa obecnie blisko 700 hoteli w kilkunastu europejskich krajach oraz w Brazylii. Z jej standardu możemy skorzystać także w Polsce, a dokładniej w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie i Poznaniu. Już niebawem będzie to możliwe w kolejnych polskich miastach z Kielcami na czele, gdzie jeszcze przed wakacjami ma zostać otwarty nowy hotel sieci.

B&B HOTELS będzie partnerem gastronomicznym SCF 2023 – wiosennych targów centrów handlowych i nieruchomości.

Targi SCF to wyjątkowe wydarzenie dla branży retail, cieszące się każdorazowo ogromnym zainteresowaniem i wysoką frekwencją. Wybór przez organizatorów B&B HOTELS na partnera gastronomicznego spotkania to z jednej strony duże wyróżnienie, z drugiej zaś potwierdzenie naszych wszechstronnych kompetencji w obszarze HoReCa – wyjaśnia Jakub Bilik, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu B&B HOTELS Polska.

1 2

O autorze