loader

Nowe smartfony serii Huawei Y już od 399 zł i z opaską sportową za 1 zł

Huawei Y6p z potrójnym aparatem fotograficznym z szerokim kątem i pojemną pamięcią 3 + 64 GB w wyjątkowej cenie 599 zł to nowa, wiosenna propozycja od Huawei.

Seria smartfonów Huawei Y, popularna wśród polskich konsumentów, wzbogaciła się też o model Y5p z wyświetlaczem 5,45 cala i pamięcią 32 GB w cenie 399 zł. Od 7 do 24 maja, smartfony Huawei Y6p i Y5p można zamówić w przedsprzedaży – do zakupionego w tym okresie telefonu, za 1 zł dodawana jest opaska sportowa – w przypadku Y6p jest to Huawei Band 4, a przy zakupie Y5p – Huawei Band 3e.

 

Dodatkowo, nabywcy nowych smartfonów mogą skorzystać z oferty Huawei – bezterminowego dostępu do map Polski i nawigacji AutoMapa w cenie telefonu, kuponu o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro oraz bezpłatnego, 3-miesięcznego dostępu do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go. Aby skorzystać z prezentów, wystarczy pobrać wspomniane aplikacje ze sklepu Huawei AppGallery.

 

Huawei Y6p

Huawei Y6p to najpotężniejszy smartfon w nowej generacji serii Y – wyróżnia się potrójnym aparatem fotograficznym z obiektywem szerokokątnym, pojemną pamięcią 3 + 64 GB oraz potężną baterią 5000 mAh z funkcją przewodowego ładowania zwrotnego.

Główny aparat Y6p został wyposażony w trzy obiektywy. Podstawowy obiektyw o rozdzielczości 13 MP i z przysłoną f/1.8. Drugi obiektyw o rozdzielczości 5 MP i z przesłoną f/2.2 umożliwia wykonanie zdjęć szerokokątnych, a trzeci, 2 MP obiektyw – zdjęć z artystycznym efektem bokeh.

Sercem Y6p jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6762R, wspierany przez pamięć operacyjną 3 GB, natomiast pamięć wewnętrzna 64 GB może zostać rozszerzona kartą pamięci o pojemności do 512 GB. Huawei Y6p jest zasilany przez potężną baterię o pojemności 5000 mAh, która może pełnić rolę przenośnego power banku. Umożliwia to funkcja przewodowego ładowania zwrotnego do 6 W – wystarczy podłączyć smartfon do innego urządzenia, na przykład drugiego telefonu, aby naładować jego baterię. 

Smartfon Y6p został wyposażony w duży wyświetlacz HD+ o rozmiarze 6,3 cala z wcięciem dla aparatu fotograficznego w kształcie kropli. Telefon wyróżnia się dużą powierzchnią użytkową, zajmującą aż 88,4% panelu przedniego. Czytnik linii papilarnych został umieszczony na obudowie telefonu. Smartfon jest dostępny w trzech kolorach: zielonym, fioletowym i czarnym.

 

Huawei Y5p

1 2

O autorze