loader

Michał Braun Nowym Dyrektorem NIW-CRSO: Plany i Inicjatywy

Trzej mężczyźni w garniturach stoją podczas konferencji prasowej przed mikrofonami i flagami, w tym polską i unijną. Osoba z łysą głową wskazuje na nie, odwrócona tyłem do kamery.

Warszawa, 17 czerwca 2024 r. – Na konferencji prasowej wiceminister Marek Krawczyk ogłosił nominację Michała Brauna na dyrektora Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO). Braun, wybrany w transparentnym konkursie, zamierza zwiększyć transparentność i gospodarność instytutu oraz zacieśnić współpracę z organizacjami pozarządowymi.

„Jestem zaszczycony, że mogę objąć to stanowisko,” powiedział Braun. „Moim celem jest optymalizacja wydatków i wsparcie NGO w realizacji ich projektów.” Wiceminister Krawczyk dodał: „Wierzę, że Michał Braun wniesie świeżą perspektywę.”

Podczas wydarzenia Monika Miłowska otrzymała nominację na członka Rady NIW, mając wspierać rozwój sektora NGO.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze