loader

Worldline i XPAY wprowadzają nowatorskie rozwiązania

Ekran smartfona wyświetlający powiadomienie o płatności zbliżeniowej na kwotę 95,00 zł z możliwością płatności kartą Mastercard lub Visa.

Worldline (Euronext: WLN), światowy lider branży płatniczej, oraz XPAY Sp. z o.o., dostawca łatwych w integracji kas fiskalnych, nawiązali partnerstwo. Dzięki tej współpracy klienci w Polsce będą mogli korzystać z kompleksowych i w pełni  zintegrowanych rozwiązań płatniczo-fiskalnych na urządzeniach z systemem Android.

To kolejny przykład synergii dwóch firm technologicznych w obszarze płatności elektronicznych, które wpływają na poprawę jakości obsługi klientów, a tym samym efektywność czasową i finansową.

Worldline i XPAY zmieniają dotychczasowe podejście do rozwiązań fiskalnych XKASA, dostarczana przez XPAY, jest pierwszym na polskim rynku rozwiązaniem fiskalnym, które obejmuje tak szerokie spektrum zastosowań. XKASA może być zainstalowana na większości popularnych urządzeń z systemem Android oraz na większości nowoczesnych terminali płatniczych. XKASA sprawdza się zarówno w środowisku mobilnym, jak i stacjonarnym z uwzględnieniem kiosków do samodzielnego składania zamówień.

author avatar
Schultz
Rita Schultz, redaktor, wykładowca akademicki z ponad 20 letnim stażem, szkoleniowiec, prelegent.

1 2

O autorze