loader

Boeing 737 Sky Interior dla TUIfly

Boeing oraz niemieckie linie lotnicze TUIfly świętowały w zeszłym tygodniu dostarczenie przewoźnikowi pierwszego 737-800 Next-Generation, który wyposażony jest w nowe wnętrze Boeing Sky Interior.

TUIfly, które obsługuje zarówno loty planowe, jak i czarterowe z niemieckich miast do miejsc przeznaczenia w Europie oraz w Ameryce Południowej, zaplanowały pierwszy lot pasażerski swojego nowego samolotu na 15 grudnia. Samolot przemierzy trasę pomiędzy Hanowerem a Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich.

737 Boeing Sky Interior charakteryzuje się nowoczesnymi rzeźbionymi ścianami bocznymi i ościeżynami okiennymi oraz większymi schowkami bagażowymi, które pozwalają na umieszczenie tam większej ilości bagaży niż uprzednio, jednocześnie zajmując mniej miejsca w kabinie. Pozostałe cechy, które na pewno zostaną docenione przez pasażerów to cichsza kabina, intuicyjne ułożenie włączników i przycisków wzywających obsługę, a także lepsza jakość dźwięku w nowych głośnikach zainstalowanych w każdym rzędzie siedzeń oraz różne schematy oświetlenia. Boeing opracował serię rozwiązań, których celem jest podniesienie komfortu podróży i które sprawiają że kabina jest bardziej przestronna i wygodniejsza.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze