loader

Bakal z własną stronę i zmianami w sklepie online

Wiodący producent bakalii i zdrowych przekąsek, firma Bakal otwiera stronę internetową. Prezentuje również nowy sklep online w odświeżonym layoucie.

Bakal to firma z ponad dwudziestodziewięcioletnim doświadczeniem, mająca w swej ofercie zdrowe przekąski, naturalne batony, orzechy i suszone owoce. W asortymencie znajduje się również mix 4 ziaren do wypiekania chleba oraz mąka z orzeszków arachidowych.
 
Bakal odpowiadając na potrzeby swoich Klientów otwiera stronę www z informacjami o marce. Pojawią się na niej również kulinarne przepisy z wykorzystaniem bakalii.
 
,,Obserwujemy rosnące zainteresowanie gotowaniem w domu. Mamy mnóstwo zapytań à propos wykorzystania naszych produktów w gotowych daniach. Stąd też postanowiliśmy inspirować naszych Klientów i systematycznie udostępniać im ciekawe pomysły na potrawy z udziałem bakalii, w tym orzechów, moreli, żurawiny i innych" – komentuje Anna Kosińska, starszy specjalista ds. Marketingu Bakal.
W sklepie online marki nastąpią modyfikacje, która uczynią go jeszcze bardziej funkcjonalnym. Dodatkowo, przeprowadzono również zmiany graficzne.
 
,,Uruchomiliśmy także nową zakładkę ,,Promocje”, w której będziemy umieszczać produkty z kończącym się terminem ważności. To dla nas naturalny ruch, mający przyczynić się do zachęcania niemarnowania żywności" – dodaje Anna Kosińska.

1 2

O autorze