Zegarek FitGo firmy Maxcom wyróżniony podczas Gali Mobility Trends 2017

Firma Maxcom po raz kolejny otrzymała nagrodę podczas Gali Mobility Trends w kategorii nowych technologii. W ubiegłych latach spółka została nagrodzona za telefony MM919 3G oraz MM720.
Gala Mobility Trends była podsumowaniem najbardziej prestiżowego w branży plebiscytu, pokazującego trendy na rynku nowych technologii w Polsce. W tegorocznej edycji wręczono nagrody w 18 kategoriach związanych z nowymi technologiami. Głosowanie na laureatów zakończyło się 22 stycznia br. Zwycięscy zostali wybrani na podstawie liczby uzyskanych głosów w poszczególnych kategoriach. Konsumenci mogli wybierać spośród 340 produktów i usług dodanych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów. W głosowaniu wzięło udział ponad 24 tysiące internautów. Nagrodą główną w każdej kategorii była statuetka „Złoty Bell”.
Gala Mobility Trends to prestiżowy plebiscyt organizowany przez MIT MEDIA Group, który odbywa się już od 8 lat. Udział w tegorocznej edycji wzięło ponad 700 osób związanych z nowymi technologiami.