loader

Plus obniża ceny routerów 5G

Sieć Plus, lider w technologii 5G w Polsce, wprowadza obniżkę cen routerów 5G w swojej ofercie. Dzięki temu, zarówno nowi, jak i obecni klienci, będą mogli korzystać z usług internetowych 5G w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Dotychczas takie obniżki nie miały miejsca.

Urządzenia, które objęte są promocją, to routery 5G najnowszej generacji, oferujące szybkie ściąganie danych i stabilne połączenie, nawet podczas korzystania z wielu usług jednocześnie, takich jak streaming wideo czy granie online. Wśród dostępnych modeli są:

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze