loader

Najlepsze rozwiązania IT

Łukasz Rumowski, dyrektor Działu Innowacji i Marketingu w Arcus SA zwrócił uwagę, że „Na początku lockdownu istotnym wyzwaniem było zapewnienie obsługi systemów funkcjonujących u klientów, w tym zasobów sprzętowych, do których nasi technicy muszą mieć także fizyczny dostęp. Było to istotne szczególnie w przypadku instytucji mających znaczenie strategiczne – policji, wojska i pozostałych służb mundurowych oraz służby zdrowia, w tym szpitali covidowych oraz administracji samorządowej i centralnej. Wspaniałą pracę wykonywali tu i wykonują nasi technicy i serwisanci, którzy pracowali u klientów nieprzerwanie od początku pandemii. Podobnie jak cała nasze logistyka i magazyn. Wszystko to realizowaliśmy stosując metodę pracy w „bańkach”, czyli zespołów pełniących dyżury, o tym samym składzie, ograniczając prawdopodobieństwo zarażenia, stosując oczywiście wszystkie zasady bezpieczeństwa. Podczas pandemii sprawdziły się także opracowane wcześniej rozwiązania nazwane przez nas contactless printing umożliwiające drukowanie i kopiowanie dokumentów bez dotykania panelu urządzenia. Pamiętajmy o tym, że dezynfekcja pomieszczeń i sprzętu biurowego nie daje całkowitej gwarancji, że unikniemy zarażenia się koronawirusem w środowisku pracy.  

Zaawansowany technologicznie sprzęt Kyocera, który oferujemy, pozwala wyjść naprzeciw potrzebom związanym z bezpieczeństwem i higieną. Wystarczy, że pracownik podejdzie do urządzenia i dokona identyfikacji za pomocą karty zbliżeniowej, a wszystkie zadania, które wcześniej zlecił drukarce za pośrednictwem komputera lub smartfona, zostaną automatycznie wykonane.

Pamiętamy także o pracownikach korzystających ze służbowych urządzeń w domu, co ważne urządzeń zintegrowanych z firmowymi zasobami. Jeśli dysponujemy podłączonym do firmowej sieci smartfonem lub laptopem, możemy wysyłać dokumenty do druku z domu, taksówki, skądkolwiek. Łączymy dane w chmurze. Tak serwisujemy pracę zdalną. Również diagnozowanie urządzeń jest możliwe na odległość – dzięki temu wizyty serwisantów u naszych klientów ograniczamy do minimum.”

O innych rozwiązaniach dla biznesu w nagraniu.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze