loader

Polska zbrojeniówka na nowym poziomie: Spotkanie koordynacyjne z WB Electronics i PGZ

Grupa mężczyzn w garniturach i żołnierz siedzą przy stole konferencyjnym, a za nimi flagi UE, Polski i NATO. Stół zastawiony jest napojami, szklankami, filiżankami i przekąskami.

Sekretarz stanu Paweł Bejda spotkał się z przedstawicielami WB Electronics i Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ) w celu omówienia współpracy w ramach Europejskiego Programu Rozwoju Przemysłu Obronnego (EDIRPA). Spotkanie miało na celu wzmocnienie krajowego potencjału obronnego oraz promocję innowacji technologicznych w sektorze zbrojeniowym. Przedstawiono plany rozwoju bezzałogowych systemów bojowych i zaawansowanych systemów obrony powietrznej.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze