loader

Kończy się czas na zgłoszenie do konkursu Fasada Roku 2021

Konkurs Fasada Roku został zorganizowany już po raz 15-ty. Głównymi bohaterami jego tegorocznej edycji są elewacje zrealizowane w terminie od 01.01.2020 do 30.09.2021 r., na których zastosowano kompletną technologię Baumit (system ocieplenia, system tynkowy lub program renowacyjny z wykończeniem).

Rywalizacja toczy się w 5 kategoriach: budynek jednorodzinny nowy, budynek wielorodzinny nowy, budynek po termomodernizacji, budynek niemieszkalny nowy i budynek historyczny po renowacji. Na starcie zameldowało się już ponad 200 obiektów. Są wśród nich zarówno domy i osiedla mieszkalne, jak również budynki biurowe, hotele, markety, szkoły, szpital czy lodowisko. Swoich reprezentantów mają zarówno duże miasta, jak również niewielkie miejscowości.

Wysoka stawka

Na zwycięzcę każdej z pięciu kategorii czeka prestiżowy tytuł i 10 000 zł. Ale to nie wszystko. Konkurs Fasada Roku rozgrywany na poziomie krajowym stanowi etap kwalifikacji do Baumit Life Challenge – międzynarodowej odsłony zmagań. Zwycięzcy poszczególnych kategorii udział mają z góry zagwarantowany. Oprócz pokazania się w gronie najlepszych europejskich fasad do zdobycia będą kolejne, jeszcze cenniejsze, nagrody.

Ostatnie chwile na zgłoszenie

Wciąż nie jest za późno, by włączyć się do zabawy i zawalczyć o nagrody. Listy kandydatów zostaną zamknięte 30 września br. o godz. 23:59. Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz na stronie www.fasadaroku.baumit.com, dołączając do niego przynajmniej 5 zdjęć zgłaszanego budynku. Fotografie powinny prezentować obiekt względem okolicy, każdą jego stronę oraz detale wykonania elewacji. Jeśli chcesz zgłosić budynek po termomodernizacji lub zabytkowy po renowacji, nie zapomnij również o dołączeniu kadru przedstawiającego zgłaszany obiekt przed przeprowadzoną metamorfozą.

1 2

O autorze