loader

Debata online: „Współpraca edukacji i biznesu dla wzajemnych korzyści”

Zapraszamy do wzięcia udziału w interesującej debacie online na temat współpracy pomiędzy edukacją a biznesem. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 12.09.2023 r. o godzinie 11:30 i będzie transmitowane na żywo na platformie YouTube. Link do transmisji.

Debata jest organizowana przez Sektorową Radę ds. Kompetencji – Informatyka oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne. Wydarzenie to jest częścią Projektu nr UDA-POWR.02.12.00-00-0002/16, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Podczas debaty głos zabiorą eksperci z różnych dziedzin:

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze