loader

Zapraszamy na zbiórkę krwi w siedzibach Credit Agricole

Krwiobusy staną na terenie kampusów Business Garden już w sierpniu. Akcja odbywa się pod patronatem stowarzyszenia Ultrakrew, które już od wielu lat zajmuje się promocją honorowego krwiodawstwa na terenie całej Polski.

Codziennie tysiące osób w Polsce potrzebuje transfuzji, aby przeżyć. Krew ratuje życie osobom przewlekle chorym, pacjentom podczas zabiegów chirurgicznych czy transplantacji, a także osobom poszkodowanym w wypadkach. Krwi nie da się wyprodukować, można ją jedynie otrzymać w darze od drugiego człowieka. Szczególnie w wakacje wzrasta zapotrzebowanie na ten bezcenny lek.

– Jesteśmy aktywnym uczestnikiem życia społecznego i chętnie angażujemy się w inicjatywy, które służą naszemu wspólnemu dobru. Cieszymy się, że pracownicy naszego banku tak chętnie biorą udział w takich działaniach jak akcje krwiodawstwa. Zapraszamy wszystkich chętnych, naszych sąsiadów i klientów, do udziału w tej szczytnej akcji – mówi Przemysław Przybylski, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej banku Credit Agricole.

Zbiórka krwi odbędzie się w dwóch lokalizacjach w dwóch różnych terminach:

– 8 sierpnia krwiobus stanie przy ul. Żwirki i Wigury 18 a Warszawie

– 23 sierpnia krew będzie można oddać przy ulicy Legnickiej 48 we Wrocławiu, przy budynku K.

Zbiórki odbędą się w godzinach 9:00 – 13:00.

Jak przygotować się do oddania krwi?
Krew może oddać każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat, o wadze ciała powyżej 50 kg, która legitymuje się dokumentem ze zdjęciem stwierdzającym tożsamość.

Przed oddaniem krwi:

1 2

O autorze