loader

Użytkownicy aplikacji CA24 Mobile zmieniają świat na lepszy

Dłoń trzymająca zielone serce przed ekranem smartfona wyświetlającego interfejs aplikacji do przekazywania datków na cele charytatywne w języku polskim, z możliwością przekazania darowizny w kwotach od 10 do 100 zł.

Już ponad 1000 przelewów na łączną kwotę 36 tys. zł wykonali użytkownicy aplikacji CA24 Mobile a rzecz organizacji charytatywnych współpracujących z bankiem Credit Agricole. Dzięki funkcji przelewu dobroczynnego można pomagać potrzebującym jednym kliknięciem.

 

Od lutego do maja za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile klienci Credit Agricole przekazali na cele charytatywne 36 125,18 zł. Największą kwotę zebrała organizacja Caritas, z kolei największą liczbę przelewów dobroczynnych – 182 – otrzymała Fundacja Siepomaga. Użytkownicy CA24 Mobile najchętniej wspierali finansowo organizacje wspierające dzieci. Wielu użytkowników korzysta z opcji przelewu dobroczynnego cyklicznie.

 

– Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy skorzystali z tej nowej funkcji w naszej aplikacji. Wspólnie osiągamy efekt skali – my jako bank udostępniamy narzędzie, które dzięki użytkownikom zamienia się w prawdziwy sposób na wspieranie potrzebujących – mówi Przemysław Przybylski, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Credit Agricole.

 

Z przelewu dobroczynnego w Credit Agricole mogą korzystać klienci indywidualni i firmowi. By dzielić się dobrem, wystarczy kilka kliknięć w aplikacji CA24 Mobile. Po jej uruchomieniu należy wybrać zakładkę „Płatności” i opcję „Przelew dobroczynny”.  Wówczas na ekranie pojawi się lista 19 organizacji charytatywnych, na rzecz których można przekazać darowiznę.

 

Każda fundacja czy stowarzyszenie ma swoją mini stronę informacyjną, na której znajduje się opis jej działalności wraz ze zdjęciami. Po wyborze organizacji użytkownik może zdecydować, jaką kwotę chce przelać: może wybrać spośród zaproponowanych sum lub wpisać swoją własną. Do wykonania przelewu konieczne pozostaje już tylko jego zatwierdzenie PIN-em mobilnym. Użytkownik nie musi pamiętać i wprowadzać numeru rachunku bankowego do formularza przelewu. Rachunki zostały zweryfikowane i zapisane, a przelewy można zlecać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi mogą odliczyć od podstawy opodatkowania wszystkie darowizny na podstawie obowiązujących przepisów prawa. To szczególnie istotne w okresie rozliczeń rocznych. Wówczas z pomocą przychodzi aplikacja CA24 Mobile – dzięki wbudowanej w nią wyszukiwarce użytkownicy mogą odnaleźć wszystkie przelewy na cele charytatywne i uwzględnić je w swoim zeznaniu podatkowym.

 

– Cieszymy się, że funkcja przelewu dobroczynnego tak bardzo przypadła do gustu naszym klientom. Intuicyjna obsługa, łatwość wykonania i nowa funkcja w aplikacji CA24 Mobile mają w tym przypadku wspólny mianownik – chęć niesienia pomocy innym. Jeśli mamy szansę zmienić choć w małym stopniu świat drugiego człowieka, to czemu z tego nie skorzystać? – zachęca Marcin Olech, manager ds. bankowości internetowej Credit Agricole.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze