loader

PKO Leasing Rozszerza Ofertę Finansowania OZE w Ramach InvestEU

Cztery osoby w sprzętach ochronnych i kaskach stoją u podstawy dużej turbiny wiatrowej i patrzą w górę. Jedna osoba trzyma plany. W tle widać czyste niebo.

Warszawa, 18 czerwca 2024 r. – PKO Leasing ogłosił rozszerzenie współpracy z Europejskim Funduszem Inwestycyjnym (EFI) o trzy nowe produkty w ramach programu gwarancyjnego InvestEU. Nowe produkty obejmują finansowanie startupów, wydłużenie okresu spłaty maszyn przemysłowych do 10 lat oraz finansowanie OZE, w tym paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i stacji ładowania samochodów elektrycznych. Gwarancje unijne zabezpieczają spłatę do 70% zobowiązań, co ułatwia dostęp do kapitału dla przedsiębiorców.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze