loader

Finał 20. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Przedsiębiorcy wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce już po raz 20. W tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, wyróżniono 64 urzędy skarbowe. Gala finałowa odbyła się 20 kwietnia 2023 r. w siedzibie Ministerstwa Finansów z udziałem szefa Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), mł. insp. Bartosza Zbaraszczuka, oraz jego zastępców Anny Chałupy i Mariusza Gojnego.

Konkurs ma na celu promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie pomiędzy administracją skarbową a przedsiębiorcami. Tegoroczną ankietę w formie elektronicznej wypełniło rekordowe 10 600 osób.

Podczas gali finałowej szef KAS podkreślił znaczenie konkursu dla rozwoju Krajowej Administracji Skarbowej oraz dla umacniania partnerskich relacji z biznesem. Wyróżnione urzędy skarbowe mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze