loader

Wizja przywództwa według założycielki BetaMed SA

Beata Drzazga, założycielka BetaMed SA, podzieliła się z Capital24tv.pl swoimi spostrzeżeniami na temat roli lidera oraz wpływu doświadczenia, wiedzy i umiejętności na sukces organizacji.

 

Przywództwo w biznesie nie ogranicza się jedynie do osiągania celów finansowych. Liderzy muszą wykazać się kreatywnym myśleniem, elastycznością, umiejętnościami podejmowania decyzji oraz zarządzania zespołem.

 

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze