loader

Skorzystaj z wideorozmowy i weź kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

W Credit Agricole możesz dostać kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z wideorozmowy. Zdalnie nie tylko poznasz szczegóły oferty, ale z pomocą doradcy krok po kroku przejdziesz przez cały proces udzielania kredytu.

Credit Agricole rozwija swoje kanały komunikacyjne – nową funkcję zyskały spotkania w formie wideorozmowy. Oprócz możliwości założenia konta, zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z oferty kredytu gotówkowego. Doradca podczas spotkania omówi ofertę i przeprowadzi klienta przez niezbędne formalności.   

– Wideorozmowa to kanał komunikacji, który rozwijamy z myślą o tych klientach banku, którzy preferują zdalną obsługę, są gotowi na budowanie relacji online z doradcą banku lub nie mają czasu na regularne wizyty w stacjonarnych punktach sprzedaży – zaznacza Monika Krygier, Manager Wsparcia Sieci Sprzedaży.

Jeszcze w tym roku Credit Agricole chce zwiększyć dostępność wideorozmowy w wielu sekcjach na stronie banku. W kolejnym roku bank planuje udostępnić możliwość zadzwonienia do doradcy z aplikacji CA24 Mobile, a w dalszej perspektywie umożliwić umawianie spotkań wideo pomiędzy doradcą i klientem. Docelowo, podczas spotkania w formie wideorozmowy klient będzie mógł uzyskać informacje o szerokiej ofercie banku oraz kupić wybrane produkty.

Wideorozmowa jest dostępna na stronie banku w sekcji kont osobistych, w dni robocze, w godzinach 12:00-18:00. Aktualnie klient może przy pomocy tego kanału otworzyć konto lub wziąć kredyt gotówkowy.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze