loader

OVHcloud Poszerza Portfolio Chmury Publicznej

Nowoczesna fasada budynku z logo ovhcloud na tle błękitnego nieba.

Grupa OVHcloud, lider europejski w dziedzinie chmury, zapowiada wprowadzenie nowych usług podczas konferencji KubeCon Europe 2024. Rozszerzenie portfolio chmury publicznej o usługę Managed Rancher Service oraz nową wersję OVHcloud Data Platform zapoczątkowuje erę rozwiązań wielochmurowych.

„Cieszymy się, że OVHcloud oferuje nasze rozwiązanie Rancher swoim klientom. SUSE głęboko wierzy w otwartość i możliwość wyboru, a w połączeniu z najnowocześniejszą infrastrukturą OVHcloud firmy i inne instytucje będą mogły korzystać z najpopularniejszej w branży platformy open source do zarządzania kontenerami klasy korporacyjnej, co umożliwi dalszy rozwój natywnych technologii chmurowych” – powiedział Peter Smails, dyrektor ds. zarządzania kontenerami klasy korporacyjnej w SUSE.

Usługa Rancher Managed Service, dostępna już w wersji beta w uniwersum chmury publicznej, działa w środowisku wielochmurowym i hybrydowym, umożliwiając orkiestrację klastrów Kubernetes i zarządzanie nimi bez względu na wykorzystywane środowisko chmurowe.

„Współpraca z SUSE jest dla nas inspiracją, ponieważ wyznajemy te same europejskie wartości i wspólnie wierzymy w filozofię open source. Dzięki tej usłudze nie tylko potwierdzamy nasze zaangażowanie w ideę open source, ale także dajemy małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym najnowocześniejsze rozwiązanie zapewniające pełną odwracalność chmury” – powiedział Yaniv Fdida, dyrektor ds. produktów i technologii w OVHcloud.

Usługa OVHcloud Data Platform to nowa kompleksowa platforma danych z jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem low-code do zarządzania potokiem danych i ich analizy. Klienci otrzymują kompletne, bezproblemowe rozwiązanie do obsługi danych dostępne poprzez przyjazny dla użytkownika interfejs, umożliwiające gromadzenie, przechowywanie, analizowanie i wizualizowanie danych oraz zarządzanie nimi.

Nowe rozwiązanie gwarantuje, że dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem i kradzieżą, a jednocześnie zapewnia zgodność z przepisami. Dzięki usłudze OVHcloud Data Platform analitycy danych i analitycy biznesowi mogą inicjować nowe projekty zaledwie kilkoma kliknięciami.

OVHcloud jest obecna na konferencji KubeCon Europe 2024, zapraszając entuzjastów technologii chmurowych na stoisko E4, pawilon 7, hala 7.2.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze