loader

I. Sroka: Uruchamiamy nowe połączenia z zagranicznymi depozytami

KDPW planuje uruchomienie w najbliższym czasie kolejnych bezpośrednich połączeń z rynkami: bułgarskim, chorwackim i kanadyjskim.

 

Obecnie działają już transgraniczne połączenia z depozytami Austrii, Czech, Estonii, Francji, Niemiec, Słowacji, Szwecji, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. 

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze