loader

Zbyt wielcy by upaść

Kultowa książka o kryzysie finansowym pt. „Too Big To Fail” autorstwa Andrew Ross Sorkina będzie miała swoją premierę podczas XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy. Tematyka publikacji nawiązuje do motywu przewodniego Forum, jakim jest kryzys globalnej gospodarki — analiza zdarzeń, które do niego doprowadziły oraz przewidywania dalszego rozwoju sytuacji.
Wydana nakładem Kurhaus Publishing polska edycja nosi tytuł „Zbyt Wielcy by Upaść. Kronika walki, jaką Wall Street i Waszyngton stoczyły wspólnie, by uchronić przed upadkiem system finansowy. I siebie”. W szczegółowy sposób opisuje najbardziej gorące miesiące 2008 roku i kulisy działań zespołu sekretarza stanu USA Henry Paulsona, który ratował upadające instytucje.

Komentuje: Katarzyna Kozłowska, współzałożycielka Wydawnictwa 
Kurhaus Publishing.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze