loader

WIELKI FINAŁ W FINALE APARTMENTS – EKOPARK MA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE DLA KAMERALNEJ INWESTYCJI

UNIKATOWE APARTAMENTY DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW SĄ JUŻ DOSTĘPNE

 

EKOPARK, czołowy deweloper inwestycji mieszkaniowych, ma pozwolenie na użytkowanie dla inwestycji FINALE APARTMENTS. Kompleks trzech kameralnych apartamentowców jest zlokalizowany na prestiżowym warszawskim osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego. Ekskluzywny projekt zrealizowany w najwyższym standardzie wykończenia o niepowtarzalnej modernistycznej architekturze, zapewnia nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne oraz najwyższy komfort dla mieszkańców. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich apartamentów już po wakacjach. Zainteresowani dołączeniem do grona mieszkańców unikatowego osiedla mają do wyboru zaledwie kilka, dostępnych jeszcze w sprzedaży mieszkań.

 

Dzięki inwestycji spółki EKOPARK, architektura warszawskiego Mokotowa wzbogaciła się o kolejne wyjątkowe apartamentowce FINALE APARTMENTS. Ten kompleks trzech kameralnych budynków przy Polu Mokotowskim wyróżnia się formą architektoniczną, prestiżem i komfortem dla mieszkańców. FINALE APARTMENTS wpisuje się w klimat osiedla EKOPARK, które skupia życie warszawskich elit, mówi Artur Chwist, Wiceprezes ds. Marketingu oraz Sprzedaży Inwestycji deweloperskich Grupy EKOPARK.

 

Wielki finał w FINALE APARTMENTS

Kameralna inwestycja FINALE APARTMENTS to 27 apartamentów zlokalizowanych na prestiżowym osiedlu EKOPARK przy Polu Mokotowskim w Warszawie. W każdym z trzech budynków znajduje się jedynie 8-9 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 147,80 do 477,90 m2. Formuła open space daje właścicielom swobodę nieograniczonej aranżacji. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy parking podziemny z dodatkowymi miejscami dla gości i pomieszczeniem dla oczekujących szoferów, profesjonalna sala ćwiczeń oraz strefa relaksu wraz z sauną. O ich potrzeby i bezpieczeństwo zadba całodobowa opieka recepcji. Rozwiązania technologiczne poprawiające komfort życia lokatorów obejmują między innymi nowoczesny system ogrzewania LogoTerma, indywidualną instalację wody lodowej, system podtrzymujący sygnał telefonii w garażu. Każdy z lokali wyróżniają przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody zimowe. Mieszkańcy trzeciego, ostatniego piętra w budynku, mają do dyspozycji taras na dachu rezydencji.

 

FINALE APARTMENTS to architektura, która nie tworzy wyrwy w krajobrazie, lecz harmonizuje z otoczeniem i wychodzi w kierunku okalającej ją natury, dając swoim mieszkańcom możliwość oddechu w samym centrum Warszawy. Mieszkańcy ze swoich tarasów mogą dotknąć drzew, a osoby przechodzące obok FINALE będą miały wrażenie, że budynki są integralną częścią parku, podkreśla architekt Bogdan Kulczyński z KUL Architekci, projektant FINALE APARTMENTS.

 

Dodatkowo, piękno i komfort inwestycji podkreślają ponadczasowe aranżacje holi wejściowych wykonane przez EXITDESIGN Pracownia Projektowa, zdobywców głównej nagrody w międzynarodowym konkursie wnętrzarskim Property Awards 2016/17 za najpiękniejszy apartament w Polsce. Z wyjątkową starannością opracowana została koncepcja zagospodarowania przestrzeni wokół budynków. Całość obiektu jest przygotowana z myślą o potrzebach osób w każdym wieku, jak również niepełnosprawnych.

 

Najdroższy penthouse w Warszawie w inwestycji FINALE APARTMENTS

Zainteresowani dołączeniem do grona mieszkańców unikatowego osiedla mają do wyboru jeszcze zaledwie kilka apartamentów dostępnych w sprzedaży. Kompleks FINALE APARTMENTS oferuje również klientom ostatni wyjątkowy penthouse o powierzchni 233 m2 zlokalizowany na ostatnim piętrze jednego z budynków. Apartament posiada 120-metrowy taras znajdujący się na dachu najwyższej kondygnacji Finale Apartments. Do lokalu prowadzi prywatne wejście i winda z wydzielonego parkingu podziemnego.

Dwa penthouse’y w FINALE APARTMENTS o powierzchni 480 m2 zostały sprzedane chwilę po tym, jak wprowadziliśmy ofertę na rynek. Ten penthouse to już ostatnia okazja do zamieszkania w miejscu, którego standard wyprzedzi oczekiwania nawet najbardziej wymagających, mówi Prezes Artur Chwist z EKOPARK.

 

1 2

O autorze