loader

Ruszył nabór do raportu Strong Women in IT 2021 – Global Edition!

Kobiece liderki w branży nowych technologii są wśród nas – to nasze matki, siostry, żony, córki, przyjaciółki. Wspierają, inspirują i motywują do działania, a z czasem dla wielu stają się prawdziwymi role models. Ich historie, już po raz czwarty, przedstawi agencja Come Creations Group – twórca społeczności Strong Women in IT!

 

15 czerwca ruszył nabór do kolejnej edycji raportu Strong Women in IT 2021 – Global Edition. Działania są kontynuacją idei z 2019 roku, kiedy to w opracowaniu, zaprezentowane zostały sylwetki 117 Polek, które osiągnęły sukces zawodowy. W tej edycji, do raportu zaproszone zostają kobiety nie tylko z naszego kraju, ale z całego świata, które zechcą podzielić się swoim doświadczeniem i opowiedzieć o pracy w branży nowych technologii. Kim są tytułowe Strong Women in IT i co zrobić, by zostać jedną z nich?

 

Kim jest Strong Woman?

 

To współczesna, przedsiębiorcza kobieta, która nie boi się nowych wyzwań, a jej wytrwałość i konsekwencja pozwalają jej na realizowanie obranych celów i spełnianie marzeń. Strong Woman nie ulega standardom, odważnie i w sposób kreatywny wprowadza potrzebne zmiany i innowacje. Najlepiej zdaje sobie sprawę z drzemiącego w jej zespole potencjału, który umiejętnie przekuwa na sukces całej organizacji. Posiada wewnętrzną intuicję i nie waha się na niej polegać.

 

Kreatorzy społeczności są przekonani, że właśnie takie niezwykłe liderki są wśród nas. Jak mówi Anita Kijanka, inicjatorka Strong Women in IT: “Poprzednie edycje tego i podobnych projektów pozwoliły nam przekonać się o istnieniu wielu godnych naśladowania praktyk i stojących za nimi kobiet sukcesu. Utwierdziły nas też w przekonaniu, że jest ich znacznie więcej. Dzięki naszym działaniom chcemy poznać te wszystkie wspaniałe kobiety i opowiedzieć o nich całemu światu. Głęboko wierzymy, że nasz projekt pomoże nie tylko docenić wiele świetnych inicjatyw, ale także uczynić je standardem. Na odczarowanie czeka również przekonanie o męskiej dominacji w sektorze IT.”

 

Raport Strong Women in IT 2021 – Global Edition czas start!

1 2

O autorze