loader

Randka w ciemno

„Randka w ciemno” to nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie „Lejdis” i „Testosteronu”. 

 

Co by było, gdyby faceci z „Testosteronu” stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z „Lejdis”? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii „Randka w ciemno”. 

 

Film stanowi propozycję dla tych, których zmęczył lukier produkowanych seryjnie komedii romantycznych i szukają w kinie solidnej dawki emocji oraz prawdziwego, wywołującego wybuchy śmiechu, humoru. Zabawna opowieść o sztuce wyboru w miłości, pełna mocnych dialogów, ostrego dowcipu, śmiałej erotyki, wyrazistych charakterów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a przy okazji dosadna satyra na świat telewizyjnego show-biznesu. 

 

Majka (Katarzyna Maciąg), wspierana przez gotowe na wszystko przyjaciółki, musi dokonać arcytrudnego, ale obfitującego w arcykomiczne sytuacje, wyboru między trzema mężczyznami, zawzięcie rywalizującymi o jej względy. Jeszcze nie wiecie, do czego mogą być zdolni faceci rywalizujący o kobietę. A do tego faceci tak nietuzinkowi… 

 

Jeśli do potyczki o serce Majki stają buzujący od testosteronu Borys Szyc i uwielbiany przez lejdis amant z „Małej Moskwy” Leszek Żurek, możemy spodziewać się najbardziej pasjonującego ekranowego pojedynku o kobietę od czasów, gdy Hugh Grant bił się z Colinem Firthem o względy Bridget Jones. Co więcej, obu panom depcze po piętach pierwszy twardziel polskiego kina Bogusław Linda, który powraca na duży ekran po kilku latach przerwy, prezentując nowy, zaskakujący image i naigrywując się ze swojego dotychczasowego wizerunku. 

 

„Randka w ciemno” to też historia młodej dziewczyny, która musi odnaleźć się w twardym, choć budzącym w niej raczej rozbawienie niż grozę, świecie show-biznesu. Stawić czoło ostrej jak brzytwa kobiecie z branży (w tej roli Anna Dereszowska, jakiej jeszcze nie znacie) oraz dać odpór gwiazdorowi tytułowego show (Tomasz Kot, niezwykle trafnie parodiujący rodzimych telewizyjnych błaznów, lubujących się w liftingach twarzy i poprawianiu własnych nazwisk). 

 

„Randka w ciemno” to zrealizowana z dużym rozmachem produkcja na światowym poziomie. Zdjęcia kręcone były między innymi na Lazurowym Wybrzeżu i w Londynie. Stylizacje oraz wizerunek postaci są dziełem wielokrotnie nagradzanego i popularnego wśród celebrytów trendsetterskiego duetu Paprocki & Brzozowski. 

 

(opis dystrybutora)

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze