loader

Nowy program SMSAPI dla Startupów: SMS-y za darmo i dodatkowe wsparcie marketingowe

SMSAPI uruchomił nowy program dla startupów. Młodzi przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie marketingowe dla swojej działalności, w tym pakiety darmowych SMS-ów. Wystarczy, że zgłoszą swoją firmę do programu przez formularz kontaktowy na stronie SMSAPI i pozytywnie przejdą weryfikację wniosku przez wewnętrzne jury.

 

Warunki kwalifikacji do programu są przejrzyste: działalność wykorzystująca nowe technologie, ciekawy pomysł, obecność na rynku nie dłużej niż 2 lata. Startupy, które dostaną się do programu SMSAPI otrzymają:

 

  • comiesięczną pulę nawet do kilku tysięcy darmowych SMS-ów do wykorzystania w ramach własnej działalności,
  • informacje o firmie na blogu oraz w kanałach social media SMSAPI,
  • możliwość współudziału w tworzeniu treści w prasie branżowej,
  • doradztwo w zakresie marketingu i SMS marketingu.

 

SMSAPI doskonale rozumie potrzeby startupów, wszak sami zaczynaliśmy jako inicjatywa dwóch przyjaciół. Pomagając wielu firmom budować trwałe relacje z klientami za pomocą SMS marketingu, zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w zakresie promocji i teraz chcemy się dzielić nim z tymi, którzy znajdują się na początku swojej drogi. Rozumiemy jak istotne jest skuteczne komunikowanie się z pierwszymi klientami. SMS jest świetnym narzędziem, które pozwala przekazać odbiorcy ważne informacje i zwiększyć jego satysfakcję ze świadczonych usług. Wiele firm rozpoczynających przygodę z biznesem napotyka tu przeszkody, a częstym ograniczeniem jest brak środków. Teraz już nie trzeba się o to martwić. Z radością pomożemy najlepszym wystartować powiedział Andrzej Ogonowski, Marketing and PR director SMSAPI.

author avatar
smsapi.pl

1 2

O autorze