loader

Zyskaj 60 zł z kartą kredytową od Credit Agricole

Credit Agricole rusza z wyjątkową promocją kart kredytowych. Klienci, którzy z niej skorzystają, otrzymają zwroty za zakupy, łącznie nawet 60 zł. W sam raz na zimowe wyjazdy.  

W czasie ferii miłośnicy sportów zimowych najchętniej spędzają czas w górach, na nartach lub sankach. Podczas zimowego szaleństwa przyda się dodatkowy zastrzyk gotówki. Dlatego Credit Agricole proponuje klientom kartę kredytową, z którą mogą zyskać dodatkowo nawet 60 zł.

W promocji, bank będzie naliczać premię 5 zł za każdą płatność bezgotówkową na minimum 100 zł, wykonaną kartą kredytową. Klienci będą otrzymywać zwroty od dnia zawarcia umowy do końca miesiąca kalendarzowego i przez kolejne dwa miesiące. Maksymalna łączna premia, jaką można uzyskać to 60 zł, ale nie więcej niż 20 zł za każdy miesiąc kalendarzowy. Dodatkowo, zaczynając od miesiąca podpisania umowy o kartę Silver, przez 12 miesięcy zwolnimy klientów z opłaty miesięcznej za obsługę rachunku karty. W przypadku karty Gold zniesiemy opłatę za wydanie karty w pierwszym roku.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które mają lub otworzą konto w Credit Agricole, wyrażą zgodę na komunikację marketingową banku, nie posiadały karty kredytowej w Credit Agricole w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz kupią kartę Gold lub Silver z minimalnym limitem 5 tys. zł. Więcej informacji tutaj.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze