loader

Najpotężniejszy smartfon fotograficzny Huawei P40 Pro+ i flagowe P40 Pro, P40 w wyjątkowej ofercie

Huawei P40 Pro+, najbardziej zaawansowany fotograficznie smartfon w historii Huawei, trafia do sprzedaży w Polsce w rekomendowanej cenie 5999 zł.

Do 30 czerwca smartfon można zamówić w przedsprzedaży w wyjątkowej ofercie – w zestawie z najnowszym smartwatchem Huawei Watch GT 2e, a także z bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3. Ten atrakcyjny zestaw dostępny jest także dla każdego, kto do 30 czerwca kupi inny flagowy smartfon Huawei – P40 Pro lub P40.

 

Cechą wyróżniającą smartfony z serii P40 to innowacyjny aparat Ultra Vision Leica o rozdzielczości 50 MP, z rekordową wielkością sensora na poziomie 1/1,28”. Huawei P40 Pro+ oraz P40 Pro biją też rekordy w zakresie zoomu – model P40 Pro oferuje 50-krotny zoom cyfrowy, a model P40 Pro+ nawet 100-krotny. Model P40 wyposażony jest w potężny aparat fotograficzny, a jego podzespoły zamknięte są w bardziej kompaktowej, w stosunku do modeli P40 Pro+ i P40 Pro, obudowie.

 

Od 15 czerwca do 30 czerwca, osoby kupujące jeden z tych trzech modeli, otrzymają za 1 zł zestaw złożony ze smartwatcha Huawei Watch GT 2e oraz bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds 3.

 

Potężny aparat fotograficzny wspierany przez zaawansowany procesor

Huawei P40 to najnowsza generacja przedstawicieli serii P, znanej z potężnej, fotograficznej siły. Smartfony zostały wyposażone w innowacyjny aparat fotograficzny opracowany we współpracy z legendarną marką Leica, który rejestruje więcej światła, przez co zdjęcia i wideo wyróżniają się najwyższą jakością i liczbą detali, również w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

 

Huawei P40 Pro+ został wyposażony w system pięciu obiektywów Huawei Ultra Vision Leica: głównego o rozdzielczości 50 MP, ultraszerokokątnego Cine Camera o rozdzielczości 40 MP, obiektywu do pomiaru przestrzeni kadru 3D TOF oraz dwa teleobiektywy: 8 MP obiektyw z 3-krotnym powiększeniem optycznym oraz drugi, również 8 MP, z 10-krotnym powiększeniem optycznym. Model P40 Pro+ wyróżnia się innowacyjną konstrukcją teleobiektywu SuperZoom Array, który przyjmuje więcej światła o różnych długościach fal. Dzięki temu, za pomocą smartfona można wykonać zdjęcie z 10-krotnym zoomem optycznym i rekordowym, 100-krotnym zoomem cyfrowym. Wielkość pojedynczego piksela matrycy aparatu fotograficznego P40 Pro+ jest również rekordowa i wynosi 2,44 μm.

Wysoką jakość zdjęć i wideo wykonywanych przez smartfon wspiera najpotężniejszy procesor Huawei – Kirin 990 5G.

W Huawei P40 Pro+ zastosowano ekran OLED o przekątnej 6,58”, który zakrzywia się na krawędziach.

 

Niespotykane funkcje edycji zdjęć i nowa jakość filmów slow motion

Huawei P40 Pro+ umożliwia innowacyjną edycję zdjęć, wspieraną przez algorytmy sztucznej inteligencji, m. in. automatycznie wybiera najkorzystniejsze zdjęcia w oparciu m.in. o mimikę twarzy oraz postawę fotografowanej osoby oraz umożliwia usuwanie z dalszego planu fotografii niechcianych obiektów.

1 2

O autorze