loader

Podwójne wyróżnienie Immergas w Rankingu Budowlana Marka Roku 2019

Celem projektu badawczego Budowlana Marka Roku jest wyłonienie najlepszych, zdaniem fachowców, marek materiałów budowlanych. W tegorocznym badaniu marka Immergas otrzymała wyróżnienia w dwóch kategoriach: kotły kondensacyjne i pompy ciepła.

 

Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym szereg kategorii budowlanych. Organizowany od 2004 r. przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ranking, jest jedynym w Polsce plebiscytem, którego badania rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Ranking tworzony jest w oparciu o analizę ogólnopolskich badań ankietowych, a całość to niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju stanowiący cenne źródło informacji marketingowych.

 

W raporcie oceniano marki budowlane w blisko 40 kategoriach, według takich kryteriów jak:

  • marka o najwyższej jakości,
  • marka o najlepszej relacji cena do jakości,
  • marka najczęściej stosowana przez wykonawców.

 

Firma Immergas kładzie duży nacisk na jakość użytych do produkcji materiałów, staranność wykonania oraz na współpracę z branżą instalatorską i wykonawczą. Wyróżnione w plebiscycie kotły gazowe i pompy ciepła to kluczowe grupy produktowe Immergas. Wyróżnienie w dwóch kategoriach jest potwierdzeniem wielkiego zaufania fachowców do produktów naszej firmy,podsumowuje Magdalena Oskiera, Dyrektor Marketingu Immergas Polska.

1 2

O autorze