loader

Huawei MatePad T8 – nowy tablet za 399 zł i z opaską sportową za 1 zł

MatePad T8 to ultrasmukły i lekki tablet Huawei, z 8” wyświetlaczem, który pokrywa aż 80 procent przedniej powierzchni urządzenia. Od 7 do 24 maja, Huawei MatePad T8 można zamówić w przedsprzedaży – do zakupionego w tym okresie tabletu, za 1 zł dodawana jest opaska sportowa – Huawei Band 3e. 

Dodatkowo, nabywcy nowego tabletu mogą skorzystać z oferty Huawei: kuponu o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro oraz bezpłatnego,

3-miesięcznego dostępu do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go. Aby skorzystać z prezentów, wystarczy pobrać wspomniane aplikacje ze sklepu Huawei AppGallery.

MatePad T8 to nowy tablet w portfolio Huawei, który został wyposażony w ekran o przekątnej 8”, osadzony w ultrasmukłe ramy, dzięki czemu, wyświetlacz tabletu pokrywa aż 80 procent przedniej powierzchni. Tablet jest też bardzo lekki, waży 310 g oraz został wyposażony w pojemną baterię 5100 mAh, co czyni go poręcznym i niezawodnym urządzeniem do oglądania video, czytania książek czy grania w gry podczas podróży.  Pełne naładowanie tabletu umożliwia oglądanie video nawet przez 12 godzin.

 

Funkcje premium w MatePad T8

Tablet obsługuje również funkcję Huawei Share OneHop, dostępną w rozwiązaniach Huawei z segmentu premium. Dzięki niej, dane pomiędzy tabletem a innymi urządzeniami Huawei można przenieść w szybki i prosty sposób, beż użycia dodatkowych kabli. 

Tablet MatePad T8 został wyposażony w funkcję Face Unlock, która umożliwia odblokowanie urządzenia przez rozpoznanie twarzy właściciela urządzenia. Dzięki temu korzystanie z tabletu jest nie tylko prostsze, ale również bezpieczniejsze.

 

Wydajna praca

Huawei MatePad T8 pracuje pod kontrolą oprogramowania EMUI 10.0.1, które bazuje na systemie Android 10.0. Wydajną i płynną pracę zapewnia ośmiordzeniowy procesor. Tablet jest dostępny w wersji z Wi-Fi oraz LTE, z pamięcią wewnętrzną 16 GB lub 32 GB.

Huawei MatePad T8 został wyposażony w port na kartę microSD, dzięki czemu pamięć urządzenia można zwiększyć nawet do 512 GB oraz w wejście mini-jack 3,5 mm na standardowe słuchawki.

Rozdzielczość aparatu tylnego i przedniego w MatePad T8 wynosi odpowiednio 5 MP oraz

1 2

O autorze