loader

Boeing potwierdza datę lotu testowego 787 Dreamliner

747-8 Freighter i Intercontinental również robią postępy w swoim inżynieryjnym i finalnym montażu w Everett. Pierwsze cztery samoloty 747-8 Freighter są na różnych etapach montażu w fabryce, przy czym pierwszy z nich jest już złożony w ponad 50 procentach. Jeśli chodzi o 747-8 Intercontinental ukończono już ponad 30 procent projektu. „Prace inżynieryjne są bardziej zawansowane niż planowano.” – powiedział Shanahan.

Podczas gdy wiele uwagi Boeing poświęca swoim flagowym projektom, Shanahan podkreślił, że równie dużo siły wkładane jest w nieustanną poprawę produkcji samolotów 777, 737, 767 i P-8A Poseidon.

„Koncentrujemy się, aby zapewnić  najwyższy poziom naszych produktów. Dzięki rodzinie samolotów Boeinga, dostarczamy technologie i osiągi jakich oczekują od nas nasi klienci.” – dodał Shanahan.

 

Znaczące osiągnięcia są również dziełem departamentu biznesowego Commercial Aviation Services. „Oferujemy najbardziej kompletny wybór usług lotniczych w branży, aby sprostać potrzebom klientów w każdym czasie i w każdym miejscu.” – powiedział Shanahan.

 

Shanahan zakończył swoje wystąpienie podkreślając, że Boeing Commercial Airplanes jest zaangażowany w rozwój technologii, dzięki któremu „samoloty będzie można tworzyć w przyszłości  jeszcze lepiej”.

 

787 Dreamliner ma 865 zamówień od 56 linii lotniczych.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze