loader

Wygraj sztabkę złota w loterii BLIKA

Ruszyła kolejna edycja loterii BLIKOMANIA – płać, przelewaj, wpłacaj oraz wypłacaj BLIKIEM i codziennie graj o nagrody. Pula nagród to ponad 1,8 miliona złotych. Wszyscy klienci Credit Agricole, którzy mają Konto dla Ciebie, mogą wziąć udział w loterii.

 

W loterii codziennie można wygrać 1-uncjową sztabkę złota, a także 100 czeków po 100 zł. Dodatkowo, każdy kto się zarejestruje otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci 1 z 20 ebooków do wyboru u partnera loterii Legimi.

Do BLIKOMANII można zapisać się do 4 czerwca. Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na blikomania.pl, wypełnić formularz rejestracyjny i zrobić wpłatę weryfikacyjną (1zł) na konto fundacji Uniwersytet Dzieci. Następnie pozostaje korzystać z usługi – płacić w internecie i w sklepach, przelewać BLIKIEM na telefon, wypłacać i wpłacać.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze