loader

Toyota Bank: Promocja Kredytu SMARTPLAN na Wyprzedaż 2020

Wyprzedaż 2020 w salonach Toyota to czas, kiedy klienci mogą skorzystać z wysokich rabatów cenowych na zakup nowych aut oraz atrakcyjnej promocji finansowania od Toyota Bank Polska. Dzięki tym udogodnieniom klienci mogą przesiąść się do najnowszych modeli, na bardzo korzystnych warunkach i przy niskiej racie miesięcznej.
.
W ramach akcji promocyjnej Toyota Bank, klienci którzy zdecydują się na finansowanie SMARTPLAN na zakup Toyoty, otrzymają korzystne oprocentowanie w wysokości zaledwie 3,99%. Ponadto, bank obniży także prowizję za udzielenie finansowania. Aby dokonać zakupu na promocyjnych warunkach wystarczy zaakceptować warunki promocji podczas wizyty w salonie dilerskim i dokonać wpłaty własnej na minimalnym poziomie 10% wartości pojazdu.
.
– Zestawiając rabat cenowy na modele Toyota z rocznika 2020 z naszym finansowaniem w Kredycie SMARTPLAN klient może zaoszczędzić naprawdę sporą kwotę. Niższa cena samochodu i tańszy kredyt to znacznie niższe raty i w efekcie miesięczne zobowiązanie mniejsze nawet o kilkaset złotych. Teraz w tym trudnym okresie warto zachować gotówkę na lepsze czasy i wybrać finansowanie, które pozwoli nam wyjechać z salonu nową Toyotą bez większego obciążania domowego budżetu– mówi Bartosz Suchecki, Product Development Manager w Toyota Bank Polska.
.
Kredyt SMARTPLAN oferowany od lat przez Toyota Bank, charakteryzuje się bardzo niską miesięczną ratą – nawet 40% mniejszą względem kredytów klasycznych. Konstrukcja kredytu umożliwia klientowi wymianę obecnego auta na nowe co 3-4 lata, nawet na 6 miesięcy przed zakończeniem umowy. Klient może poruszać się zatem zawsze autem objętym gwarancją producenta. Proces ten opiera się na tzw. efektywnym cyklu wymiany auta (TCM) i jest niezwykle przyjazny dla kredytobiorcy – diler Toyoty może odkupić bowiem od klienta jego obecny samochód za wartość rynkową auta przy wymianie samochodu na nowy – tym samym wymiana samochodu na nowy odbyć się może bezgotówkowo.
.
Promocja Kredytu SMARTPLAN na zakup samochodów z Wyprzedaży 2020 trwa do 31.03.2021r.
.
Więcej szczegółów o ofercie kredytowej zainteresowani znajdą na stronie:
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oferty-specjalne/kredyt-smartplan-promocja-3-99/szczegoly/
.
Dodatkowe informacje o Kredycie SMARTPLAN w ofercie promocyjnej:
Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN w promocji “Kredyt SMARTPLAN – Wyprzedaż 2020/2021” na zakup nowego samochodu w cenie 77008,03 zł, wpłata własna 29611,48 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 6,00 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 47396,55 zł, całkowita kwota do zapłaty 55405,78 zł, oprocentowanie zmienne 3,99 %, całkowity koszt kredytu 8009,23 (w tym prowizja 5,00 % (2369,83 zł) odsetki 5639,40 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 748,73 zł i ostatnią 48 ratą w wysokości 20215,47 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2021-01-11 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć – koszt niewliczony do RRSO.
.
Informacja o banku:
Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation. Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.

O autorze