loader

Toyota Bank Polska: oczekiwania klientów bankowości internetowej

 

Od wielu lat internetowe konto Toyota Bank Polska uznawane jest za najlepsze znajdujące się w rynkowej ofercie*. Bank przez kilka lat prowadził badania, które pomagały mu prowadzić taką strategię marketingowo-sprzedażową, aby w ocenie nie tylko fachowców, ale przede wszystkim klientów konto mogło stale być jednym z najlepszych na rynku.

 

 

 

Nagrody, które dotychczas otrzymaliśmy pokazują, że nasze konto posiada te cechy, których rzeczywiście szukają klienci, a więc łatwości dostępu do konta i zarządzania finansami osobistymi, a także wysokiego poziom bezpieczeństwa – komentuje Piotr S. Juda, prezes zarządu Toyota Bank Polska. Badania, które prowadziliśmy pomogły nam dopasować nasze konto do oczekiwań klientów – dodaje


 

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze