loader

Sylwia Gaczorek zdradza swoje pomysły na oszczędzanie #DlaWiększejIdei

Sylwia Gaczorek, autorka bloga sylviagaczorek.blogspot.com zachęca do oszczędzania dla Większej Idei, w ramach trzeciej odsłony najnowszej kampanii Idea Expert, zachęcającej Polaków do realizowania marzeń poprzez zmianę codziennych nawyków.

 

Sylwia Gaczorek odsłania swoją Większą Ideę i sprawdzone pomysły na oszczędzanie

Dla mnie większą Ideą jest zdrowe „fit” życie z wykorzystaniem prostych sposobów, w myśl zasady „zrób to sam” – zdradza blogerka zaangażowana w kampanię Idea Expert. Ćwiczenia w parku czy bieganie na świeżym powietrzu oraz samodzielne przygotowywanie zdrowych i energetycznych posiłków w domu, to tylko kilka ze sposobów na oszczędzanie, za pomocą których autorka bloga sylviagaczorek.blogspot.com chce zrealizować swój wymarzony cel.

Dziś marzę o bieżni w domu i wiem, że możliwość swobodnego spłacania rat pozwoli mi zrealizować ten cel bez konieczności długiego czekania – mówi w swoim filmie, który można już zobaczyć na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl oraz w kanale You Tube https://www.youtube.com/watch?v=jHQcATBZsWw&list=PLulmKqZYmBqjMDSOdHKa4mUfUfz9vV9Py

 

Wszystko #DlaWiększejIdei!

author avatar
Idea Expert

1 2

O autorze