loader

Radzka zdradza swoje pomysły na oszczędzanie #DlaWiększejIdei

Magdalena Kanoniak, autorka vloga www.Radzka.pl zachęca do oszczędzania dla Większej Idei, w ramach piątej odsłony najnowszej kampanii Idea Expert, zachęcającej Polaków do realizowania marzeń poprzez zmianę codziennych nawyków.

 

 

Magdalena Kanoniak odsłania swoją Większą Ideę i sprawdzone pomysły na oszczędzanie

 

Moją Większą Ideą jest moda i wygląd, który niesie ze sobą dobre samopoczucie – zdradza blogerka zaangażowana w kampanię Idea Expert. Przegląd szafy na początku sezonu, zakupy z listą, tam gdzie jest najtaniej i najlepiej pod względem jakości, rezerwacja szaleństw tylko na zakupy na wyprzedażach oraz w sklepach internetowych to tylko kilka ze sposobów na oszczędzanie, za pomocą których autorka vloga www.Radzka.pl realizuje swoje marzenia.

Marzę o wycieczce po największych światowych wystawach dotyczących historii mody i właśnie na ten cel oszczędzam. Odłożone pieniądze mogę przeznaczyć na spłatę rat kredytu, tak aby nie czekać w nieskończoność z realizacją marzeń  – mówi w swoim filmie, który można już zobaczyć na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl oraz w kanale You Tube

author avatar
Idea Expert

1 2

O autorze