loader

Projekt Komputronik Biznes dla Telewizji Puls

Komputronik Biznes, integrator rozwiązań na rynku IT, nawiązał współpracę z Telewizją Puls Sp. z o.o. W ramach umowy Komputronik Biznes dostarczył zestawy komputerowe marki HP wraz z monitorami. Zamówienie objęto rozszerzonymi gwarancjami.

 

Specyfika pracy redakcji i pozostałych działów, np. programowego czy technicznego, stawia określone wymagania. Konieczny jest sprzęt wydajny, nowoczesny i wygodny w codziennym, wielogodzinnym użytkowaniu, natomiast wdrożenie musi przebiegać bardzo sprawnie i nie może zakłócać bieżącej pracy.

 

Komputery dostarczone przez Komputronik Biznes wykorzystujemy w codziennej pracy do obsługi systemów informatycznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania telewizji. Mam na myśli na przykład archiwum cyfrowe, które zwiększa wydajność produkcyjną, poprawia workflow i umożliwia dostarczenie widzom produktu najwyższej jakości. To bardzo istotne, biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy nadawcą dwóch kanałów w jakości HD – wyjaśnia Mariusz Kołodziejski, Dyrektor ds. Technicznych w Telewizji Puls Sp. z o.o. Sprzęt o wysokiej wydajności jest konieczny także w przypadku analizy wyników oglądalności – dodaje.

 

Komputronik Biznes dostarczył Telewizji Puls kilkadziesiąt wysokiej jakości komputerów stacjonarnych HP z serii EliteDesk oraz monitory HP EliteDisplay E231.

 

author avatar
Sobczak
Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce. Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

1 2

O autorze