loader

Lampy Lumnia Compact – nowa linia pułapek świetlnych

VACO Part of Rentokil wypuścił na rynek nową linię pułapek świetlnych na owady. Ledowe lampy Lumnia Compact wyróżnia stylowy design oraz wysoka energooszczędność. Doskonale sprawdzą się w miejscach publicznych, takich jak przychodnie, restauracje, sieci sklepowe czy biura. Dyskretnie rozwiążą problem natrętnych much i komarów, szczególnie uporczywych w okresie letnim i jesiennym.

Lampy z serii Lumnia Compact to skuteczne rozwiązanie do zwalczenia insektów latających, które przedostały się do wnętrza pomieszczenia. Urządzenie zostało zaprojektowane z wysoką dbałością o nowoczesny design, dzięki czemu znakomicie wkomponuje się w każde pomieszczenie, stanowiąc dyskretny jego element.

Urządzenie jest wysoce energooszczędne, co jest bardzo istotne ze względu na konieczność jego bezustannego działania w warunkach rosnących kosztów energii. Wewnątrz znajduje się mocna 1W dioda LED o wysokiej skuteczności wabienia. Lampa została zaprojektowana w taki sposób, aby ukryć widok złapanych owadów.

– Działanie urządzenia opiera się na połączeniu emisji promieniowania UVA oraz lepów, które nie zawierają substancji chemicznych, przez co są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Niewątpliwą zaletą lamp jest bardzo niskie zużycie energii, mniejsze aż o 61 proc. wobec standardowej, porównywalnej lampy owadobójczej. Ponadto żywotność taśm ledowych jest 3-krotnie dłuższa i wynosi aż 3 lata – wskazuje Maciej Wargocki, ekspert VACO Part of Rentokil.

1 2

O autorze