loader

Konkurs na najlepszą stronę www spółki giełdowej

1 czerwca br. rozpoczyna się III edycja Konkursu na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej ZŁOTA STRONA EMITENTA 2009 organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

 

Celem Konkursu jest promowanie stron spółek giełdowych, jako przyjaznej, efektywnej i nowoczesnej formy komunikacji w środowisku biznesowym.

 

Ocenie w Konkursie podlegają strony internetowe wszystkich spółek, których akcje w dniu 10 lipca 2009 roku będą notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. Witryny spółek podzielone są na 4 kategorie: I – strony spółek należących do indeksów WIG20 i mWIG40, II – witryny spółek sWIG80, III – strony pozostałych spółek notowanych na GPW oraz IV – strony spółek rynku NewConnect.

 

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze