loader

Mobilne Biuro PZU na pomoc

PZU ma na wyposażeniu pierwsze w Europie tak nowoczesne Mobilne Biuro. Pojazd z łącznością satelitarną i dostępem do systemów informatycznych PZU pomoże ubezpieczonym w jak najszybszym uzyskaniu odszkodowania w związku z klęską żywiołową, zdarzeniem katastroficznym, karambolem czy inną szkodą o charakterze masowym.

 

– Chcemy, aby najnowsze środki techniczne uzupełniały wielką pozytywną zmianę w PZU: wdrożenie autentycznej filozofii pomocy, czyli opartego na życzliwości i pomocy profesjonalnego podejścia do naszych klientów – mówi Rafał Stankiewicz, Członek Zarządu PZU SA. – Najważniejsze jest to, abyśmy wszyscy czuli i na co dzień stosowali filozofię „pomagam”. Wtedy będziemy najbardziej zorientowaną na klienta i największą firmą ubezpieczeniową w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

Mobilne Biuro to najnowocześniejszy w Europie specjalny autobus PZU Pomoc w granatowo-żółtych barwach, który został przystosowany do obsługi likwidacji szkód
w sytuacjach nadzwyczajnych, jak: klęski żywiołowe, pożary, karambole. – Posiada 7 pełnowartościowych stanowisk do obsługi klientów, a technologicznie wyposażono go w system łącznościowy umożliwiający kontakt satelity z systemami informatycznymi PZU SA. Na pokładzie autobusu znajdziemy też urządzenia wielofunkcyjne, system nagłośnienia, dodatkowe oświetlenie oraz agregat prądotwórczy, dzięki któremu – bez względu na lokalizację – jesteśmy w pełni niezależni od istniejącej infrastruktury – podkreśla Adam Fulneczek, Dyrektor ds. Organizacji Likwidacji Szkód w PZU SA i PZU Życie SA.

 

Nowe narzędzie PZU Pomoc pozwala na przeprowadzenie procesu zgłoszenia szkody na miejscu zdarzenia, sprawdzenie pokrycia ubezpieczeniowego oraz wydanie decyzji w szkodzie. Daje zatem dokładnie takie same możliwości jak jednostka PZU, z tą różnicą, że dzięki niemu jesteśmy blisko poszkodowanego.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze