loader

Jesienno – zimowa synergia piękna i komfortu

Najnowsza, jesienno – zimowa kolekcja marki BRAVO MODA to modele, które wpisują się w obowiązujące trendy wykorzystujące ponadczasową klasykę, jak również ukłon w stronę nowoczesności. Jednym z jej najbardziej charakterystycznych elementów są inspirowane męskim obuwiem loafersy.

W tym sezonie królują odcienie brązu, ciepłych beży, trochę granatu, a także czerwone akcenty i oczywiście czerń. W najnowszej kolekcji Bravo Moda znalazły się zarówno botki, jak i kozaki, jednak by dodać im nowoczesnego charakteru, modele wykończono efektownymi dodatkami. Dla przykładu na szpicu, który optycznie wysmukla nogi, umieszczono ozdobny metal. Wszystkie buty łatwo założyć dzięki wszytemu od wewnętrznej strony zamkowi. Dodatkowo, te przeznaczone na mroźniejsze dni mają spody wykonane z tworzywa z miękką wkładką, która doskonale izoluje stopy od zimnego podłoża i zapewnia komfort noszenia.

Warto pamiętać o tym, że duże znaczenie dla zdrowia naszych stóp czy kręgosłupa mają materiały użyte do wykonania buta, bowiem na każdy rodzaj obuwia powinny być przeznaczone inne skóry.

Czytaj dalej
Następna strona
O autorze