loader

W chmurach

 

Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara® reżysera filmu “Juno”, wyszedł tym razem obraz “W chmurach” /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara® GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji.   

 

Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia ‘w drodze’. Nie przeszkadza mu ciągłe przemieszczanie się po całej Ameryce, życie od lotniska do lotniska, od hotelu, do hotelu i od jednej wypożyczalni samochodów do drugiej. Wszystko, czego mu potrzeba do codziennego życia potrafi zmieścić w niewielkiej walizce podróżnej na kółkach. Jest cenionym przez wszystkie linie lotnicze członkiem elitarnych programów lojalnościowych dla częstych podróżnych biznesowych. Ryan jest już bardzo blisko osiągnięcia swojego życiowego celu – uzbierania 10 milionów mil w programie. 

 

Kiedy zakochuje się w sympatycznej współpasażerce (VERA FARMIGA), szef Ryana (JASON BATEMAN), zainspirowany przez młodą ekspertkę od spraw wydajności (ANNA KENDRICK), grozi mu, że na zawsze odwoła go z pozycji podróżującego przedstawiciela firmy i ‘uziemi’ w biurze. Postawiony wobec takiej perspektywy, z jednej strony przerażającej, a z drugiej ekscytującej, Ryan zaczyna zastanawiać się, jak to byłoby mieć w końcu prawdziwy dom. 

  

Studio Paramount Pictures we współpracy z Cold Spring Pictures, DW Studios, Montecito Picture Company, Rickshaw Productions i Right of Way Films ma przyjemność zaprezentować swoją najnowsza produkcję “W chmurach” /Up in the Air/ z udziałem George’a Clooney’a, Very Farmigi i Anny Kendrick. Reżyserem filmu jest Jason Reitman. Scenariusz do filmu, w oparciu o powieść autorstwa Waltera Kirna, napisali Jason Reitman i Sheldon Turner.  W roli producentów obrazu wystąpili Ivan Reitman, Jason Reitman, Daniel Dubiecki i Jeffrey Clifford, producentów wykonawczych – Tom Pollock, Joe Medjuck, Ted Griffin i Michael Beugg.  Autorem zdjęć do filmu jest Eric Steelberg, scenografii – Steve Saklad, a kostiumów – Danny Glicker. Montażu materiału zdjęciowego dokonała Dana Glauberman, A.C.E.  Muzykę skomponował Rolfe Kent.  

 

(opis dystrybutora)

 

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze