loader

Promocja kart kredytowych w Credit Agricole

Ruszyła nowa promocja kart kredytowych w banku Credit Agricole. Klienci mogą zyskać nawet 480 zł. Nie zapłacą również za kartę w pierwszym roku.

W ramach promocji banku Credit Agricole „Więcej radości z kartą kredytową” klienci otrzymają nawet 480 zł premii. Bank zwróci klientom 10 zł za każde wydane min. 200 zł w jednej transakcji – maksymalnie 40 zł miesięcznie. Wystarczy, że kupią kartę Mastercard/Visa Silver z limitem min. 4 tys. zł bądź Mastercard/Visa Gold z limitem min. 5 tys. zł oraz są lub zostaną posiadaczami Konta dla Ciebie w Credit Agricole. Dodatkowo klienci nie zapłacą za wydanie karty Gold, a w przypadku karty Silver zostaną zwolnieni na rok z opłaty miesięcznej.

– To kolejny raz, kiedy wychodzimy z tak atrakcyjną promocją do naszych klientów. Ta oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego chętnie do niej wracamy. Tym razem chcemy zaoferować dodatkową korzyść w postaci zwolnienia z opłaty za kartę w pierwszym roku – mówi Mateusz Dziuba, dyrektor Biura Kart Kredytowych i Płatności Alternatywnych.

Promocja skierowana jest do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały karty kredytowej w Credit Agricole.

 

 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze