loader

Promocja Indywidualnej Linii Kredytowej w Credit Agricole

W Credit Agricole trwa majowa promocja Indywidualnej Linii Kredytowej. Bank obniży klientom oprocentowanie w pierwszym roku o 2 p.p.  Z promocyjnej oferty można skorzystać do końca maja.  

Indywidualna Linia Kredytowa to wygodny sposób, żeby w razie nagłej potrzeby zawsze mieć dostęp do dodatkowych pieniędzy na swoim koncie, np. kilka dni przed pensją. W Credit Agricole tylko do 31 maja klienci banku mogą skorzystać z wyjątkowej oferty. W ramach promocji Credit Agricole obniży oprocentowanie ich Indywidualnej Linii Kredytowej o 2 p.p. w pierwszym roku.

Z oferty mogą skorzystać klienci pomiędzy 18 a 75 rokiem życia, którzy mają zdolność kredytową ustaloną według zasad określonych przez bank oraz osiągają dochody min. 1000 zł netto. Jeśli klient wnioskuje o Indywidualną Linię Kredytową ze współposiadaczem, jego dochody muszą wynosić min. 800 zł netto. Żeby skorzystać z oferty wystarczy podpisać umowę o udostępnienie Indywidualnej Linii Kredytowej z opłatą miesięczną oraz zawnioskować o limit w kwocie min. 1000 zł.

Indywidualna Linia Kredytowa w Credit Agricole ma stałe oprocentowanie nawet przez 12 miesięcy. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się, że w najbliższym czasie oprocentowanie ich linii kredytowej wzrośnie.

Więcej informacji na stronie banku.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze