loader

Pozdrowienia z Paryża

Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają, albo zginą. 

 

Pierre Morel, autor najpopularniejszego thrillera akcji ostatnich lat – „Uprowadzona” (ponad 200 milionów dolarów zysku na całym świecie!) oraz scenarzysta i producent Luc Besson (geniusz gatunku, o czym najlepiej świadczą „Nikita”, „Leon zawodowiec”) przedstawiają najbardziej wybuchową mieszankę akcji i humoru 2010 roku – „POZDROWIENIA Z PARYŻA”. 

 

W rolach głównych John Travolta („Pulp Fiction”, „Metro strachu”), Jonathan Rhys Meyers („Mission Impossible III”, „Aleksander”, „Wszystko gra”) oraz Kasia Smutniak. 

 

[opis dystrybutora]

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze