loader

Muzyczna promocja dla nastolatków od Credit Agricole

Radosna młoda kobieta w słuchawkach, śpiewająca i gestykulująca palcem, relaksująca się na kanapie z kocem w przytulnym pokoju.

W banku Credit Agricole trwa promocja „PrzyGOtuj się na rytm!”. Nowi klienci w wieku 13-18 lat, którzy otworzą Konto dla Ciebie GO! z kartą Mastercard, mogą zyskać słuchawki marki JBL. Promocja trwa do końca maja.

„PrzyGOtuj się na rytm!” to promocja banku Credit Agricole przygotowana z myślą o nastolatkach. Osoby w wieku 13-18 lat, które otworzą Konto dla Ciebie GO! z kartą Mastercard, mogą otrzymać od banku wyjątkowy upominek – słuchawki JBL Tune 520 BT.

 

Nastolatki to dla nas ważna grupa klientów i zależy nam, aby bankowanie rozpoczęli właśnie z nami. Dlatego szukaliśmy gadżetu, który odpowie na ich zainteresowania, a nie będzie tylko bezużytecznym dodatkiem. Słuchawki bezprzewodowe wydają się nam idealne. Można je wykorzystać nie tylko do słuchania muzyki, ale także do gier, streamingu czy scrolowania rolek w social mediach – mówi Marta Kleszczyńska, manager Zespołu Zarządzania Segmentami.

 

A to jeszcze nie wszystko.  Młodzi ludzie to indywidualiści, chcą wyrażać siebie na swój własny sposób. Dlatego do słuchawek Credit Agricole dołącza zestaw unikalnych naklejek. Dzięki nim będzie można dodatkowo spersonalizować nowy gadżet.

 

W Mastercard staramy się być blisko konsumentów i ich pasji, wśród których muzyka jest bardzo ważna – to obszar, w który angażujemy się, np. poprzez platformę Mastercard Music. Dla młodych ludzi muzyka to nierozerwalny towarzysz ich codziennych doświadczeń, sposób na wyrażanie siebie i swoich emocji, zatem kampanie bazujące na tym zjawisku z pewnością mają szansę przykuć ich uwagę – dodaje Jerzy Hołub, dyrektor marketingu na Polskę, Czechy i Słowację w Mastercard Europe.

 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.

1 2

O autorze