loader

Maciej Zakościelny zaufał polskiej marce kosmetyków dla mężczyzn

Do 24 września spółka FerrumLabs, właściciel True™ men skin care, realizuje publiczną emisję akcji o łącznej wartości niemal 1,5 mln zł, stanowiących 20 proc. wszystkich akcji FerrumLabs. Oferta jest prowadzona na platformie Beesfund. Cel emisji to m.in. zwiększenie skali produkcji i rozszerzenie asortymentu kosmetyków True™ men skin care.

– Do naszego biznesu zapraszamy grono inwestorów indywidualnych zainteresowanych rozwojem na rynku męskiej pielęgnacji, którzy podobnie jak my, dostrzegają jego ogromny potencjał. Mamy bardzo wartościowe produkty, ściśle sprecyzowaną strategię, a wszystkie raporty branżowe potwierdzają, że nasze myślenie o rynku jest jak najbardziej słuszne. A teraz jest z nami Maciek Zakościelny, z którym wspólnie zapraszamy na pokład marki True kolejnych akcjonariuszy – dodaje Maciej Adamaszek.

Dla nowych akcjonariuszy spółka FerrumLabs przygotowała różnorodne benefity, uzależnione od wielkości zainwestowanej kwoty. W pakietach inwestycyjnych, gdzie minimalny pułap wynosi 190 zł, znalazły się m.in. zestawy kremów True™ men skin care, jednorazowe i stałe zniżki na kosmetyki marki, książka „z przesłaniem” czy przedpremierowy dostęp do nowości kosmetycznych. Akcjonariusze, którzy zdecydują się na wyższe kwoty inwestycji, otrzymają także dodatkowo m.in. weekend dla dwojga w resorcie SPA czy dostęp do zamkniętych, strategicznych spotkań z zarządem spółki. Spodziewanym kamieniem milowym na drodze rozwoju FerrumLabs jest planowany do 2024 roku debiut na rynku NewConnect, który umożliwi akcjonariuszom zyskowne wyjście z inwestycji.

Dynamiczny rozwój rynku kosmetyków dla mężczyzn

Według raportu Euromonitor International, światowy rynek męskiej pielęgnacji miał osiągnąć w 2020 roku wartość ponad 60 mld dol. oraz potroić swoje przychody od 2015 roku [1]. Z kolei Research and Market podaje, że rynek kosmetyków dla mężczyzn był wart z końcem ubiegłego roku niemal 70 mld. dol [2]. W Polsce, według raportu PMR, rynek kosmetyków rośnie nieprzerwanie od 2006 roku w średnim rocznym tempie 4 proc [3]. Tendencji wzrostowej nie zaszkodziła pandemia, choć wzrost ten był w 2020 roku nieco mniejszy (1,6 proc.). Jak podają eksperci z PMR, już w bieżącym roku tempo wzrostu rynku kosmetyków ma ponownie wynieść ponad 4 proc., a wartość rynku szacowana jest na 26,1 mld złotych [4].

Więcej informacji na temat emisji True men skin care można znaleźć na stronie: https://emisja.truemenskincare.pl/

[1] https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/meska-obecnosc-w-swiecie-beauty,55407

[2] https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/rynek-pielegnacji-meskiej-rosnie-duzi-gracze-stawi,67524

[3] Raport PMR „Handel detaliczny artykułami kosmetycznymi w Polsce 2021. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2021-2026

[4] Raport PMR „Handel detaliczny artykułami kosmetycznymi w Polsce 2021. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2021-2026

1 2

O autorze