loader

Kreator Dom Invest liderem budowlanym Warszawy Zachodniej

Ten znany deweloper wybudował już ponad 76.000 metrów kwadratowych mieszkań, w 8 zrealizowanych inwestycjach, oddając do użytku prawie 600 mieszkań i segmentów. Bardzo dobrą opinię na ryku mieszkaniowym, zawdzięcza wysokiej jakości i dotrzymywaniu terminów. Znany jest też z atrakcyjnych cen. Kreator Dom Invest realizuje obecnie 5 nowych inwestycji i zapowiada kolejne.

„Nasza firma od wielu lat zyskuje dzięki swojemu oryginalnemu podejściu do rynku, który łączy dobrą cenę i wysoką jakość inwestycji. Po COVID-19 obserwujemy wzmożone zainteresowanie ofertą mieszkań na przedmieściach. Nowoczesne technologie i prestiżowa architektura, połączona z dobrą komunikacją to klucz do sukcesu. Będziemy dalej inwestować w tym obszarze” informuje Prezes Kreator Dom Invest Klaudia Siarkiewicz.

Jak sprawdziliśmy, wzrost możliwości pracy zdalnej spowodował globalny boom mieszkaniowy na przedmieściach. Warszawiacy coraz chętniej uciekają na obrzeża. Takie inwestycje, biorąc pod uwagę tempo ich rozwoju, to też dobra lokata na przyszłość, ceny nieruchomości są bowiem odporne na inflację, ale też rosnący popyt na takie lokalizacje podnosi wartość kupionych lokali. Pracując zdalnie w domu, coraz więcej osób poszukuje większych metraży w zielonej przestrzeni z ogródkiem lub balkonem, za cenę ciasnego mieszkania w centrum. Chętniej kupujemy też gotowe ciekawe rozwiązania, gdyż budowanie samemu jest drogie i czasochłonne oraz wymaga dużej wiedzy. Wyspecjalizowani deweloperzy wiedzą, jak najlepiej wykorzystać atuty lokalizacji, pozostawiając do dyspozycji większą i bardziej zaciszną przestrzeń, która daje poczucie prywatności.Strategią dewelopera jest, aby zadowoleni klienci wracali po kolejne zakupy lub polecali Kreator Dom Invest swoim znajomym. Firma paluje kolejne inwestycje na terenie Warszawy.

1 2

O autorze