loader

Huawei P40 lite 5G – nowy smartfon 5G za 1799 zł

Huawei wprowadził do sprzedaży nową wersję smartfona z serii P40 – Huawei P40 lite 5G. Smartfon zasilany jest przez zintegrowany z modemem 5G procesor Kirin 820, który zapewnia szybki transfer danych w technologii 5G aż do 1,6 GB/s. 

Huawei P40 lite 5G został wyposażony w poczwórny aparat AI 64 MP oraz wspiera funkcję szybkiego ładowania – 70% baterii można naładować w 30 minut. Nowy model dostępny jest w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 1799 zł w trzech kolorach – zielony, czarny i agat.

 

Huawei P40 lite 5G można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sieci Plus.

 

Fotograficzna siła serii P40

Smartfony Huawei z serii P znane są ze swoich fotograficznych możliwości. Huawei P40 lite 5G został wyposażony w 64 MP obiektyw główny, 8 MP obiektyw ultraszerokokątny, 2 MP obiektyw do analizy głębi obrazu oraz 2 MP obiektyw makro. Aparat oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań wspieranych przez sztuczną inteligencję, między innymi tryb AI Ultra Clarity, który znacznie zwiększa wyrazistość obrazu nawet w jasnym świetle.

 

Przedni aparat do selfie ma rozdzielczość 16 MP i obsługuje tryby Super Night Selfie i BM3D, dzięki czemu zdjęcia, nawet w nocy, są najwyższej jakości. Huawei P40 lite 5G obsługuje nagrywanie wideo w jakości 4K – smartfon obsługuje też tryb slow motion z prędkością 960 klatek na sekundę. Smartfon obsługuje także tryb Dual-View, który umożliwia rejestrowanie obrazu o różnych wartościach przybliżenia.

 

1 2

O autorze