loader

Huawei MatePad Pro, tablet do pracy mobilnej, teraz w nowej, atrakcyjnej ofercie

Od 14 do 26 kwietnia najnowszy flagowy tablet Huawei MatePad Pro dostępny będzie w atrakcyjnej ofercie – będzie można kupić go w zestawie ze smartfonem Huawei P40 lite E za dodatkowe 1 zł.

MatePad Pro to wydajny sprzęt do mobilnej pracy, szczególnie po sparowaniu go z klawiaturą i rysikiem dostępnymi w ofercie Huawei. Urządzenie ma funkcje ułatwiające wykonywanie wielu zadań równocześnie, między innymi błyskawiczne i bezpośrednie przesyłanie plików między tabletem a smartfonem oraz obsługę trzech aplikacji równocześnie.

 

Tablet MatePad Pro można kupić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl,

w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia (z powodu stanu epidemii centrum handlowe jest obecnie zamknięte) oraz w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Komputronik, Neonet oraz x-kom.

 

MatePad Pro dostępny jest w Polsce w wersji kolorystycznej Midnight Grey. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 2 499 zł, a w wersji z LTE – 2 799 zł. Sparowanie tabletu z  klawiaturą i rysikiem zapewnia wysoki komfort pracy porównywalny z pracą na laptopie. Klawiatura dostępna jest w rekomendowanej cenie 559 zł, a rysik M-Pencil – 399 zł.

 

Nowy poziom pracy wielozadaniowej

Huawei MatePad Pro wprowadza szereg innowacji podnoszących jakość wielozadaniowej pracy. Funkcja Multi-Screen Collaboration pozwala na współdzielenie ekranów między tabletem i smartfonem Huawei oraz na szybkie przenoszenie zdjęć, filmów i innych plików między obydwoma urządzeniami metodą „przeciągnij i upuść”. Tablet wspiera również tryb PC, co umożliwia obsługę jednocześnie nawet ośmiu aplikacji lub procesów bez wpływu na wydajność urządzenia. Z kolei funkcja udostępniania peryferyjnego pozwala użytkownikom m.in. pisać na smartfonie za pomocą klawiatury i ekranu tabletu, a także odtwarzać muzykę zapisaną na smartfonie za pomocą głośników tabletu.

 

Smartfon Huawei P40 lite E

P40 lite E to  „najmłodszy” członek rodziny P40. Smartfon ten został wyposażony w potrójny aparat fotograficzny. Główny aparat o rozdzielczości 48 MP rejestruje ostre i wyraźne obrazy w idealnie nasyconych kolorach, a inteligentne algorytmy dbają o to, by wydobyć ze zdjęć pełnię detali nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Aparat P40 lite E został wyposażony również w obiektyw 2 MP wykonujący zdjęcia z efektem rozmycia tła oraz 8 MP obiektyw szerokokątny.

1 2

O autorze