loader

Heineken City Nights

Każde lato ma swój unikalny klimat i przynosi wyjątkowe wspomnienia. Zeszły rok to kolejny etap renesansu imprez nad Wisłą. Szczególną z nich był cykl koncertów Heineken City Nights w Cudzie nad Wisłą. To unikalne połączenie świata marki znanej ze wspierania największych w Polsce i na świecie imprez muzycznych i artystów, z miejscem, który wspomniany renesans zapoczątkował. Z tej mieszanki, na warszawskim wybrzeżu Wisły wyłoniła się nowa gwiazda życia nocnego w stolicy. Co tydzień, na scenie spod czerwonej gwiazdy Heinekena, pojawiali się tacy artyści jak: Kaliber 44, Linkwood, Iza Lach czy Łona i Weber.

 

W tym sezonie, nad Wisłą gorąco będzie nie tylko za sprawą podzwrotnikowych upałów, ale także dzięki nowemu składowi artystów z całego świata. Jeśli więc nie masz jeszcze planów imprezowych na tę sobotę – jest rozwiązanie. Weź przyjaciół i wspólnie spędźcie ten wieczór pod gwiazdami w Cudzie nad Wisłą na Heineken City Nights, gdzie wystąpią:

 

  • Yung Gud

Pochodzący ze Szwecji producent Yung Gud jest jednym z przedstawicieli grupy Sadboys. Współpracował z Yung Lenem dla, którego  zrealizował wiele wyśmienitych produkcji z czego był głównie kojarzony. Po wydaniu EPki, która ujrzała światło dzienne 24 listopada 2014 stał się rozpoznawany i doceniony przez szerszą publikę. Artysta łączy muzykę trapową z hip-hopem. Konsekwentnie trzyma się swojej estetyki muzycznej, która jest usadzona w świeżej tanecznej nucie. Będzie się działo! 

Yung Gud – You want me (https://www.youtube.com/watch?v=waamwC558-A)

 

  • Flirtini

Energetyczny duet djsko-producencki, tworzony przez dwójkę przyjaciół: Menta XXL (połowa zespołu Rasmentalism) i Jedynaka. Znani imprezowi wymiatacze, którzy słyną z rozbudzania pozytywnych emocji są DJ’ami naszej internetowej stacji radia Heineken. Doskonale łączą produkcje sensualne z przebojowymi. Ich flagowym przedsięwzięciem jest niepowtarzalny cykl imprez, bijący od 3 lat rekordy popularności. Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. Zgromadzone na dwóch płytach bitowe historie miłosne szybko zyskują uznanie na całym świecie.

1 2

O autorze